Rooftop ve Mini Chiller Servisi

Rooftop ve Mini Chiller Servisi, tecrübe ve profesyonelliği gerektiren bir servis hizmetidir. Bu yüzden servis hizmetini tercih ederken son derece temkinli olmak gereklilik gösteren bir durumdur. Temkinli olmanız halinde doğru servisi alacak, sorunlarınızın erkenden çözülmesine yardımcı olan ekipler ile çalışabileceksiniz.

Rooftop ve Mini Chiller Servisi ile sizlere hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Tecrübeli ve bu yönde eğitimli olan ekibimiz ile en doğru hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Rooftop ve Mini Chiller Servisi konusunda ihtiyaç – gereksinimi bulunan bireylerin bunu ertelemeden hizmeti almalarını tavsiye ediyoruz. Bu sayede sorunlar daha da büyümeden hallolabilecektir. Aksatılması halinde sorunlar, çözüme kavuşulmayacak bir hal alabilir ve bunun yanı sıra daha pahalı bir maliyete de sebebiyet verebilir. Rooftop ve Mini Chiller Servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güven dolu bir Rooftop ve Mini Chiller Servisi hizmeti sizleri bekliyor!

Rooftop

Rooftop, çatı üstü paket klima olan cihazlar olarak tanımlanabilir. Dış ünite ve iç ünite bir arada olacak şekilde toplanmış vaziyettedir. Rooftop klimaların ana kullanım alanlarına bakılacak olursa, ticari binalar başta olmak üzere havalimanları, restoranlar, mağazalar, sinema ve tiyatro salonları, konferans salonları, endüstriyel binalar gibi mekanlar olduğu görülebilmektedir. Kullanılacak olduğu mekanların konum şartlarına ve büyüklüklerine göre Rooftop klima modellerinde farklılıklar ve özelliklerde ise değişimler olabiliyor.

Rooftop klimaların çalışma sistemleri de farklılık gösteriyor. İçerisinde bunan havayı dönüştürebileceğinin yanı sıra var olduğu ortamdaki havadan da yararlanabiliyor. Belirlenmiş yerlere taze hava verebiliyor. Aynı zamanda kullanılmakta olunduğu mekanın havasını da temizleyecek derecede büyük bir özelliği de bulunuyor. Ancak bu kusursuz olan özelliklerden verimli bir şekilde faydalanabilmek adına bakım ve arıza işlemlerini aksatmamak gerekiyor. Bakım, rutin bir şekilde yapılması gerekiliyor. Bu sayede verimlilikteki düşüşler giderilmiş olacaktır ve ayrıca başka başka sorunların da oluşmasının önüne geçilmiş olunacaktır. Siz de verimliliğin düşmesini istemiyor, sorunların daha büyüyerek klimanın kullanılmasını engellemesini istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Verimliliği en üst düzeye taşırken, yeni sorunların oluşmasını engelliyoruz.

Mihi Chiller

Sanayi bazında kullanılan pek çok makinenin hidrolik devrelerinde ve mekanik olan kısımlarda ya da mal üretiminin gerçekleştirilmekte olunduğu mekanlarda mevcut olan yüksek dereceli ısıyı ortadan yok etmek maksadı ile kullanılan soğuma sistemlerine Mini Chiller adı veriliyor.

Mini chiller ile birlikte gerekli görülen hidrolik soğutma, kalıpsal soğutma gibi yöntemler kullanılmadığı taktirde üretim yapacak olan makinede verim düşüklülüğü gerçekleşebilecektir. Makinede arızalanmalar artış gösterir ve malın da kalitesinde düşüşler görülebilir. Mini Chiller tüm endüstriyel makinelerde verimliliğin artmasına zemin hazırlıyor ve malda kalite düzeyinde artışların gerçekleşmesini sağlıyor. Bu yüzden Mini chiller servisi konusunda da temkinli davranmak gerekiyor. Bakım – arıza hizmetlerinden zamanında faydalanmak önem arz ediyor.